Angela Carter, „Magiczny sklep z zabawkami”, „Fotografie to kęsy czasu, które można wziąć do ręki”

Niektóre sytuacje z życia chcielibyśmy zachować w swojej pamięci na zawsze, by móc wspominać i ponownie przeżywać najważniejsze z nich. Niestety chwile są bardzo ulotne… Jak je przy sobie zatrzymać?
Dzięki fotografii najważniejsze momenty życia, wszystkie uśmiechy i gesty zostają na wyciągnięcie ręki, zaklęte na małym kawałku papieru. Wspólnie możemy stworzyć tą magiczną, wyjątkową pamiątkę, która przypomni Państwu o niezapomnianych i bliskich sercu chwilach.

 David duChemin, „Patrz oczyma, fotografuj sercem”

Dobre zdjęcie pokazuje wszystko to, czego nie można dostrzec oczami. Fotografia jest moją pasją i zamiłowaniem. Dzięki temu tworzone przeze mnie obrazy nie są tylko zwykłym zarejestrowaniem rzeczywistości – pokazują magię, którą jedynie wprawne oko może zauważyć w Państwa twarzach, uśmiechach bliskich, w zwykłym uścisku dłoni czy spojrzeniu pełnym miłości. Moje zdjęcia ukazują towarzyszące Państwu emocje i pozwalają wrócić do nich i ponownie je przeżyć. Pasja połączona z doświadczeniem, wysokiej jakości sprzętem i profesjonalnymi programami, pozwala stworzyć magię najwyższej klasy, a Państwu zapewni niezapomniane wrażenia i pamiątkę na wiele lat.

 Marc Riboud, „Fotografia to smakowanie życia w 1/100 sekundy”

Jest wiele chwil, które pragniemy uwiecznić na fotografii.